Vendimi për angazhimin e bashkëpunëtorëve të jashtëm në Universitetin e Prishtinës "Hasan Prishtina", 2018/19 në FBV

    Këshilli i Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë në seancat e mbajtura me dt.05.09.2018 mori :

    VENDIM (kliko).


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
1 234 567
891011 121314
15161718 192021
22232425262728
2930311234