Vendimi për angazhimin e bashkëpunëtorëve të jashtëm në Universitetin e Prishtinës "Hasan Prishtina", 2018/19 në FBV

    Këshilli i Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë në seancat e mbajtura me dt.05.09.2018 mori :

    VENDIM (kliko).


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
3 4 5 6789
1011 1213141516
1718 1920 212223
24252627282930
1234567