Vendimi për angazhimin e bashkëpunëtorëve të jashtëm në Universitetin e Prishtinës "Hasan Prishtina", 2018/19 në FBV

    Vendimi për angazhimin e bashkëpunëtorëve të jashtëm në Universitetin e Prishtinës "Hasan Prishtina", 2018/19 në FBV.

    Këshilli i Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë në seancat e mbajtura me dt.18.06.2018 dhe 28.06.2018 mori :

    VENDIM (kliko).


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
252627 28 29301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345