Vemdim për plotësimin e kuotave të rezervuara për komunitetin jo shumicë dhe për kandidatë nga viset tjera jashtë Kosovës

    Vemdim për plotësimin e kuotave të rezervuara për komunitetin jo shumicë dhe për kandidatë nga viset tjera jashtë Kosovës, të banuara me shqipëtarë sipas konkurseve të të gjitha niveleve të studimeve për pranim në vitin akademik 2020-21.

    Vendimi (kliko).


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
2627 2829 30311
2 3 4 5 678
91011 12131415
16 17181920 21 22
23242526272829
30123456