Udhëzues për hartimin e ditarit në kuadër të praktikës profesionale në departamentin e Mjekësisë Veterinare

    Qëllimi i këtij udhëzuesi është që të ndihmoj studentët e mjekësisë veterinare në përpilimin sa
    më profesional dhe të qartë të ditarit të praktikës veterinare si dhe informoj procedurat dhe
    afatet kohore për dorëzimin dhe miratimin e këtij ditari. Shkarko ditarin.

    Shefi i departamentit të Mjekësisë Veterinare
    Prof.Asoc.Dr.Afrim Hamidi

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678