Të dashur studentë

    Të dashur studentë Kafenë e parë me studentët, rektori Dema e konsideroi si kafenë më të mirë që ka pirë ndonjëherë. Pas takimit të këndshëm që pati me studentët, një muaj më parë, Rektori sërish ju fton për të pirë kafe së bashku.

    Ejani të mërkurën (12 dhjetor) në Qendrën për Zhvillim të Karrierës dhe shfrytëzojeni rastin që të bisedoni me rektorin lidhur me krijimin e klubeve të studentëve në UP. Rektori juaj është çdo herë i gatshëm t’i dëgjojë idetë tuaja, andaj ejani dhe ndani ato me ne!

    Konfirmo pjesëmarrjen duke e plotësuar formularin në këtë link: https://goo.gl/forms/RIBamwnCH5A1xkVl1

    Nxitoni! Vendet janë të limituara!

    #UnëJamUP


Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
25262728123
4 5678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567