Stafi i FBV-së ofron shërbime profesionale në përkrahje të Forcave të Armatosura të Kosovës

    Stafi i FBV-së ofron shërbime profesionale në përkrahje të Forcave të Armatosura të Kosovës Bazuar në memorandumin e bashkëpunimit, Fakulteti i Bujqësisë dhe Veterinarisë, gjegjësisht departamenti i Mjekësisë Veterinare tashmë dy vite me radhë ofron shërbime veterinere për qentë e Forcave të  Armatosura të Kosovës, njësitin e K-9, në kapacitetet profesionale dhe pa pagesë.

    Stafi i FBV është shumë krenar për mundësinë e dhënë për kujdesin shëndetësor për qentë e njësitit K-9.

    Zoti Ju bekoftë.


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
252627 28293031
1234 567
891011121314
15 1617 18192021
22232425262728
293012345