Sot zyrtarisht filloi viti i ri akademik 2017/2018

    Mirëseardhje studentëve  të rijnë u uroi Dekani  i Fakultetit,  Prof. Dr. Skender Kaçiu,  stafi akademik dhe administrativ.

    I pranishëm në këtë solemnitet ishte edhe Rektori,  Prof. Dr. Marjan Demaj.
Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
3 4 5 6789
1011 1213141516
1718 1920 212223
24252627282930
1234567