Sot student, nesër i pa punësuar?

  Sot student, nesër i pa punësuar? Konkursi BLOG&VIDEO

  Ftojmë të gjithë studentët universitarë në Kosovë për të ndarë shpresat, frikën dhe aspiratat e tyre për të ardhmen.

  Mendimet tuaja kanë rëndësi për ne!

  Apilko TANI!
  www.worldbank.org/kosovo/contest2019

  AFATI: 17 mars 2019
  VENDI I PARË - Fitoni një udhëtim në një konferencë ndërkombëtare.

  #StudentVoicesKosovo
  Bashkohuni në bisedë në facebook dhe twitter
  The World Bank / IBRD – IDA / World Bank GroupArkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
24252627 28291
2345678