Shpërndarja e ID - Kartelave për vitin e parë akademik 2014/2015

    Njoftohen studentët e nivelit Bachelor dhe Master të të gjitha departamenteve të Fakultetit Bujqësisë dhe Veterinarisë, të regjistruar për herë të parë në vitin akademik 2014/2015, se ID kartelat janë të gatshme dhe mund të tërhiqen në Zyrën e shërbimit të studentëve , me datë 16.01.2015 gjatë këtyre terminëve 10:00-12:00 dhe 13:00-15:00.
    Paswordi për herën e parë është numri i leternjoftimit.


    Shënim: Studentët duhet ta kenë me vete letërnjoftimin gjatë tërheqjes së ID kartelës!
    Manuali për përdorimin e ID kartelës : Kliko këtu
Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 234 5
67 89 101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789