Sesion Këshillues / Video Sesion - AgCAS - Bëhu gati për tregun e punës!

  Sesion Këshillues / Video Sesion - AgCAS - Bëhu gati për tregun e punës!  Të nderuar studentë dhe të diplomuar,

  A keni aplikuar apo dëshironi të aplikoni për punë, punë praktike, vizita apo bursa studimore ?

  A keni menduar se çfarë ju nevojitet dhe se a jeni gati ?

  Nëse po, atëherë :
  Qendra për Zhvillim të Karrierës mban sesionin këshillues / ( video session ) rreth aplikimit on – line, intervistës për punë dhe shumë aspekte të tjera që i`u ndihmojnë gjatë periudhës së aplikimit dhe përzgjedhjes.

  Studentë dhe të diplomuar nga Universiteti i Prishtinës " Hasan Prishtina "

  Data: 25 Prill 2018 (e mërkurë )
  Ora: 13:30h - 14:30h
  Vendi: Qendra për Zhvillim të Karrierës - QZhK
  Adresa: Biblioteka Kombetare e Kosovës “Pjetër Bogdani“, kati I.
  Moderatore: Verina Krasniqi & Filloreta Jashari

  Përfitoni nga mundësija për të zhvilluar shkathtësit tuaj në qasjen ndaj tregut të punës.

  Ju mirëpresim!


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
2425 26272829 30
12 3 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234