Sesion Këshillues / Video Sesion - AgCAS - Bëhu gati për tregun e punës!

  Sesion Këshillues / Video Sesion - AgCAS - Bëhu gati për tregun e punës! Të nderuar studentë dhe të diplomuar,

  A keni aplikuar apo dëshironi të aplikoni për punë, punë praktike, vizita apo bursa studimore ?
  A keni menduar se çfarë ju nevojitet dhe se a jeni gati ?

  Nëse po, atëherë :
  Qendra për Zhvillim të Karrierës mban sesionin këshillues / ( video session ) rreth aplikimit on – line, intervistës për punë dhe shumë aspekte të tjera që i`u ndihmojnë gjatë periudhës së aplikimit dhe përzgjedhjes.

  Studentë dhe të diplomuar nga Fakulteti i Bujqësisë dhe Veterinarisë

  Data: 1 Mars 2018 (e enjte )
  Ora: 11:00h - 12:00h
  Vendi: Qendra për Zhvillim të Karrierës - QZhK
  Adresa: Biblioteka Kombetare e Kosovës “Pjetër Bogdani“, kati I.
  Moderator: Verina Krasniqi


  Përfitoni nga mundësija për të zhvilluar shkathtësit tuaj në qasjen ndaj tregut të punës.

  Ju mirëpresim!


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
252627 28 29301
2345678
9101112131415
16 171819202122
23242526272829
303112345