Seminarin njëditor “ Sfidat dhe perspektiva në prodhimin bimor”

  Seminarin njëditor “ Sfidat dhe perspektiva në prodhimin bimor” Organizon

  Seminarin njëditor

  “ Sfidat dhe perspektiva në prodhimin bimor”

  Seminari organizohet me datë 19. 04. 2019

  Mbështetur nga institucioni mikrofinanciar  FINCA


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
1 234 567
891011 121314
15161718 192021
22232425262728
2930311234