Seminarin njëditor “ Sfidat dhe perspektiva në prodhimin bimor”

  Seminarin njëditor “ Sfidat dhe perspektiva në prodhimin bimor” Organizon

  Seminarin njëditor

  “ Sfidat dhe perspektiva në prodhimin bimor”

  Seminari organizohet me datë 19. 04. 2019

  Mbështetur nga institucioni mikrofinanciar  FINCA


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567