Rezultatet përfundimtare të provimit pranues në FBV në afatin plotësues për vitin akademik 2020/21

  Në linqet e më poshtme duke klikuar mbi to mundë të i shihni rezultatet e aplikantëve të pranuar dhe pa pranuar në FBV në afatin plotësues  për vitin akademik 2020/2021.

  Rezultatet janë të paraqitura sipas programit studimor në të cilin kanë aplikuar aplikantët.


  Programi Ekonomia e Bujqësisë

  Kandidatët nga Kosova


  Programi Prodhimtari bimore

  Kandidatët nga Kosova


  Programi Menaxhimi i biznesit në zootekni

  Kandidatët nga Kosova


  Programi Mjekësi Veterinare

  Kandidatët nga Kosova


  1. Regjistrimi i kandidatëve të   pranuar  do   të  bëhet    në  Administratën Qendrore  të  UP-së (ndertesa e Bibliotekes Universitare), sipas   ketij   orari:

  Fakulteti i Bujqësisë  dhe  Veterinarisë  09.11.2020  prej  ores  9:00  -  12:00 dhe 13:00 - 15:00.
Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
2627 2829 30311
2 3 4 5 678
91011 12131415
16 17181920 21 22
23242526272829
30123456