Rezultatet përfundimtare të provimit pranues në FBV për vitin akademik 2020/21

  Në linqet e më poshtme duke klikuar mbi to mundë të i shihni rezultatet e aplikantëve të pranuar dhe pa pranuar në FBV gjatë afatit të Shtatorit  për vitin akademik 2020/2021.

  Rezultatet janë të paraqitura sipas programit studimor në të cilin kanë aplikuar aplikantët.


  Programi Teknologji Ushqimore me Bioteknologji

  Kandidatët nga Kosova

  Kandidatë nga Presheva, Bujanoci, Medvexha

  Kandidatë nga Komunitete pakicë


  Programi Ekonomia e Bujqësisë

  Kandidatët nga Kosova,


  Programi Prodhimtari bimore ,

  Kandidatët nga Kosova,


  Programi Menaxhimi i biznesit në zootekni

  Kandidatët nga Kosova


  Programi Mjekësi Veterinare

  Kandidatët nga Kosova,


  1. Regjistrimi i kandidatëve të   pranuar  do   të  bëhet    në  Administratën Qendrore  të  UP-së (ndertesa e Bibliotekes Universitare), sipas   ketij   orari:

  Fakulteti i Bujqësisë  dhe  Veterinarisë  09.10.2020  prej  ores  9:00  -  12:00 dhe 13:00 - 15:00.
Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
2627 2829 30311
2 3 4 5 678
91011 12131415
16 17181920 21 22
23242526272829
30123456