Rezultatet nga afati plotsues i vitit akademik 2012/2013

  -Prodhimtari Bimore ( kliko)

  -Menaxhimi i Biznesit në Zootekni(kliko)

  -Mjekësi Veterinare ( kliko)

  Regjistrimi i kandidatëve të pranuar do të bëhet 09. 10. 2012 prej orës 9:00 - 15:00 në Fakultetin e Bujqësisë dhe Veterinarisë.


  Kandidatët e pranuar për regjistrim duhet të paraqesin:

  1.Fletëregjistrimin e plotësuar, i cili merret me rastin e regjistrimit,
  2.Tri fotografi (formati 4.5 x 6 cm), të cilat duhet të jenë sipas normave dhe rregullave për dokumente personale.
  3.Pagesa për një semestër në lartësi prej 50 € për studime të rregullta.

  Pagesa bëhet në njërën prej bankave afariste me fletëparaqitje për pagesë, e cila shkarkohet dhe printohet nga Ueb faqja Universitetit të Prishtinës.
   

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
23 4 5678
9 101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345