Rezultatet përfundimtare të provimit pranues në afatin qershorit në Fakultetin e Bujqësisë dhe Veterinarisë.

  - Agroekonomi  (kliko)

  - Prodhimtari Bimore  ( kliko),

  - Menaxhimi i Biznesit në Zootekni  (kliko).

  - Mjekësi Veterinare  (kliko)

  Regjistrimi i kandidatëve të pranuar do të bëhet  07. 08. 2012  prej orës 9:00 - 15:00 në Fakultetin e Bujqësisë dhe Veterinarisë.

  Kandidatët e pranuar për regjistrim duhet të paraqesin:
  1. Fletëregjistrimin e plotësuar, i cili merret me rastin e regjistrimit,
  2. Tri fotografi (formati 4.5 x 6 cm), të cilat duhet të jenë sipas normave dhe rregullave për dokumente personale.
  3. Pagesa për një semestër në lartësi prej 50 € për studime të rregullta.
  Pagesa bëhet në njërën prej bankave afariste me fletëparaqitje për pagesë, e cila shkarkohet dhe printohet nga Ueb faqja Universitetit të Prishtinës.  Dr.sc. Skender Muji,prof.asc.

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 234 5
67 89 101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789