Rezultatet e provimit pranues në Fakultetin e Bujqësisë & Veterinarisë- Master

  Rezultatet e provimit pranues në Fakultetin e Bujqësisë & Veterinarisë- Master:
   
  Agroekonomi (kliko),

  Lavertari me Perimtari (kliko)

  Shkencat e Aplikuara në Zootekni (kliko),

  Mbrojtja e Bimëve (kliko).

   
  Fakulteti i Bujqësisë  me 11.11. 2011 prej orës 9-12 dhe prej orës 14-15 në Administratën Qendrore të Universitetit të Prishtinës, në ndërtesën e Fakultetit të Arteve.

  Kandidatet e pranuar për regjistrim paraqesin:
  - Fletëregjistrimin e plotësuar( i cili merret në Administratën Qendrore të UP-es)
  - Tri fotografi për indeks ( formati 6x4 cm)
  - Fletëpagesën(e cila merret në fakultet) në shumën  prej 300 € për një semestër.
  Pagesa bëhet në njërën prej bankave afariste .
  Dekani
  Dr.sc. Skender Muji,prof.asc.

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456