Rezultatet e provimit pranues në Fakultetin e Bujqësisë & Veterinarisë – Master

  Listat e kandidatëve të pranuar për regjistrim në studimet Master në FBV, sipas programeve të studimit.
  - Të pranuar (kliko)

  Regjistrimi i kandidatëve të pranuar  në  Fakultetin e Bujqësisë dhe Veterinarisë me 22.11. 2012 prej orës 9-12 dhe prej orës 14-15 në Administratën Qendrore të Universitetit të Prishtinës, në ndërtesën e Fakultetit të Arteve.


   


  Kandidatet e pranuar për regjistrim paraqesin:
  - Fletëregjistrimin e plotësuar( i cili merret në Administratën Qendrore të UP-es)
  - Tri fotografi formati 6x4 cm
  - Fletëpagesën(e cila shkarkohet nga interneti dhe printohet 4 kopje) në shumën prej 300 € për një semestër.
  - Pagesa bëhet në njërën prej bankave afariste .


  Dekani
  Prof.Ass.Dr.Bedri Dragusha

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 234 5
67 89 101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789