Rezultatet e provimit nga Kimi Organike dhe Bazat e Kimisë

    Konsultimet mbahen nesër, e Premte, 13.02.2015, në ora 9:00 në Departamentin e Kimisë, FSHMN.

    Rezultatet e provimit (kliko).

    Prof. asoc. Majlinda Daci-Ajvazi
Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678