Rezultatet e pjesës së parë të vlerësimit final nga lënda Zoologjia në drejtimin e Veterinarisë

    Rezultatet e pjesës së parë të vlerësimit final nga lënda Zoologjia në drejtimin e Veterinarisë, Fakulteti I Bujqësisë dhe Veterinarisë, mbajtur me 06.02.2013.

    Rezultatet (kliko),

    Profesori i lëndës: Ferdije Zhushi Etemi


     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678