Regjistrimin e semestrit dimërore dhe veror (2015/16)

    Njoftohen të gjithë studentët e nivelit Bachelor, Master dhe Doktoraturës, se regjistrimi i semestrit dimëror ( studentet që nuk e kanë regjistruar semestrin me kohë) dhe veror për vitin akademik 2015/2016, do të bëhet nga data: 08.01.2016 deri më 20.02.2016 .

    Pas datës 20.02.2016 asnjë studentë nuk do të ketë mundësi ta regjistrojë vitin akademik 2015/16, si rrjedhojë nuk do të ketë mundësi as të paraqitjes së provimeve gjatë vitit akademik 2015/16.

    Duhet të keni parasysh që asnjë studentë nuk mund ta regjistrojë vitin vijues të studimeve duke e llogaritur provimin e dhënë në afat të nëntorit pasi siç jeni në dijeni afati i nëntorit nuk ka qenë i lejuar për arritjen e kushtit për regjistrim të vitin vijues.

    Përgjegjës direkt në rast të shkeljes së kësaj procedure do të jenë zyrtarët e shërbimit të studentëve të cilët janë të obliguar të bëjnë verifikimin e regjistrimit dhe sekretari i njësisë akademike përkatëse.

    Shërbimi i studentëve

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567