Qendra e AFAS-it për trajnime profesionale.

    Të nderuar studentë!
    Qendra e AFAS-it për trajnime profesionale ditë më parë nga programi i USAID/NOA ka marrë një grant me titull; Trajnim dhe Praktikë për studentët më të mirë të Fakultetit të Bujqësisë.
    Përmes këtij programi ne duam të identifikojmë dhe të krijojmë një elitë nga 25 studentët më mirë nga të gjitha drejtimet e këtij Fakulteti .

    Shkarko dokumentin .
    .

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
23 4 5678
9 101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345