Përgatitu për mundësitë e zhvillimit të karrierës tënde!

  Përgatitu për mundësitë e zhvillimit të karrierës tënde! Të dashur studentë dhe të diplomuar,

  QENDRA PËR ZHVILLIM TË KARRIERËS – Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina“, ju fton që përmes Platformës për studentë "e-Karriera", të:

  Plotësoni CV-në dhe letrën motivuese në ekarriera.uni-pr.edu
  Kyçu përmes SEMS ID-së dhe paswordit të njëjtë që përdorni në SEMS.
   
  Merri  dokumentet me vete në Panair!

  Panairi Virtual i Karrierës  2018

  Datë: 4 Maj 2018 (e premte)

  Ora: 09:00h – 18:00h

  Vendi: Salla 1 Tetori, Prishtinë

  Ju mirëpresim!


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
252627 28 29301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345