Paraqitja e provimeve online-Afati Prill 2013

  Njoftohen studentët e vitit të parë  të Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se paraqitja e provimeve për Afatin e Prillit 2013 do të bëhet ONLINE  nga data 05.04.2013 deri më 12.04.2013, përmes numrit (kodit) të ID kartelës përkatëse.

  Datat e provimeve për nivelin Bsc dhe Msc. (kliko),

  Në këtë afat mund të paraqiten deri në dy provime.


  Provimet mund t’i paraqitni njelloj sikur afatin e Janarit 2013.
   
   

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567