Paraqitja e provimeve Afati Prill 2013

    Njoftohen studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se paraqitja e provimeve për Afatin e Prillit 2013 do të bëhet  nga data 05.04.2013 deri më 12.04.2013.


    Datat e provimeve për nivelin e studimeve themelore (Bsc dhe Vet.  kliko),

    Datat e provimeve për nivelin e studimeve Master (kliko).

    Në këtë afat mund të paraqiten deri në dy provime. 

     

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567