Paraqitja e provimeve online të Doktoraturës

    Njoftohen studentët e Doktoraturës të Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se paraqitja e provimeve online (SEMS) për Afatin e Prillit 2014 do të bëhet nga data 14.04.2014 deri më 18.04.2014.

    Studentët mund ti paraqesin vetëm lëndët e semestrit të I ( parë ).

    Provimet mbahen me datë  26.04.2014.Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
24252627 28291
2345678