Orari i provimeve për Afatin e absolventëve, Tetor 2019

  Njoftim për organizimin e afatit të absolventëve Tetor 2019
   
  Studentët (absolventët) e programeve të studimeve bachelor, kanë të drejtë të paraqesin 1 provime.
   
  Paraqitja e provimeve  nga data 28.10.2019 - 30.10.2019.
   
  Provimet organizohet me datën 01.11.2019 dhe 02.11.2019 në orën 10:00.

  Orari i provimeve Bsc- SEMS (kliko),

  Orari i provimeve Bsc- Index (kliko).
   
   
  Nga Dekanati


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
2829 30 31 123
4 5678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678