Orari i provimeve për Afatin e absolventëve, Mars 2018

  Njoftim për organizimin e afatit të absolventëve Mars 2018
   
  Studentët (absolventët) e programeve të studimeve bachelor, kanë të drejtë të paraqesin 2 provime.
   
  Paraqitja e provimeve  nga data 16.03.2018 - 22.03.2018.
   
  Provimet organizohet me datën 24.03.2018 dhe 31.03.2018 në orën 10:00.
   
   
   
   
  Nga Dekanati 
   

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
2425 26272829 30
12 3 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234