Orari i provimeve për Afatin e absolventëve, Maj 2019

  Njoftim për organizimin e afatit të absolventëve Maj 2019
   
  Studentët (absolventët) e programeve të studimeve bachelor, kanë të drejtë të paraqesin 2 provime.
   
  Paraqitja e provimeve  nga data 17.05.2019 - 22.05.2019.
   
  Provimet organizohet me datën 27.05.2019 dhe 31.05.2019 nga ora 13:00.
   
  Orari i provimeve Bsc- SEMS (kliko),

  Orari i provimeve Bsc- Index (kliko).
   
   
  Nga Dekanati


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 27 282930311
2 3 4 5 678
910 11 12 131415
16 171819 20 2122
23242526272829
30123456