Orari i provimeve për Afatin e absolventëve, Mars 2020

  Njoftim për organizimin e afatit të absolventëve Mars 2020
   
  Studentët (absolventët) e programeve të studimeve bachelor, kanë të drejtë të paraqesin 2 provime.
   
  Paraqitja e provimeve  nga data 11.03.2020 - 18.03.2020.
   
  Provimet organizohet me datën 21.03.2020 dhe 28.03.2020 në orën 10:00.
   
   
  Nga Dekanati


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567