Orari i provimeve për Afatin e Prillit 2015

  Njoftohen studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se nga data 17.03.2015 deri më datë 25.03.2015 është i hapur afati i Prillit, për paraqitje të provimeve.

  Ky afat është i hapur për studentët e niveleve Bachelor , Master dhe Doktoraturë.

  Orari i provimeve në studimet themelor Bsc.(kliko),

  Orari i provimeve në studimet Master Msc.(kliko),

  Orari i provimeve në studimet themelor Bsc Online SEMS.(kliko),

  Orari i provimeve në studimet Master Msc Online SEMS. (kliko).

  Orari i provimeve në studimet e Doktoraturës PhD Online SEMS. (kliko).

  Stduentët në këtë afat kanë të drejtë t'i paraqesin dy provime.

  Provimet do të fillojnë prej orës 09:00.

  Vërejtje: Të nderuar studentë kërkojmë nga ju që të respektoni datat për paraqitje të provimeve, në të kundërtën pas datës së paraparë nuk mund ti paraqitni provimet.

  Prodekani për çështje mësimore
  Prof.Ass.Dr.Fadil MusaArkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678