Orari i provimeve për Afatin e Janarit 2019

  Njoftohen studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se orari i provimeve është bërë në bazë të vendimit të Senatit të UP-së.

  Në këtë afat  nuk është i kufizuar numri i paraqitjes së provimeve.

  Orari i provimeve në studimet themelor (Bsc) dhe studimet Master (Msc) të shpallura vlen edhe për studentët që janë me Index.

   
  Orari i provimeve në studimet themelor Bsc Online SEMS.(kliko),
   
  Orari i provimeve në studimet Master Msc Online SEMS. (kliko).
   
   
  Provimet do të fillojnë prej orës 10:00.
   
  Vërejtje: Të nderuar studentë kërkojmë nga ju që të respektoni datat për paraqitje të provimeve, në të kundërtën pas datës së paraparë nuk mund ti paraqitni provimet.


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
1 234 567
891011 121314
15161718 192021
22232425262728
2930311234