Njoftim për studentët vitit të parë të vitit akademik 2012/13

  Njoftojmë te gjith studentët e vitit të parë se me datë 26.11.2012 në ora 09:00 do të filloj fotografimi për  ID kartela dhe do të përfundon me datë 04.12.2012
   
  Fotografimi do të bëhet në katin e parë  në Dekanat

  Fotografimi i studentëve do të bëhet sipas drejtimëve në data të caktuara me poshtë :

  Nga dt. 26.11.2012 deri  me dt. 29.11.2012 bëhet fotografimi  në këto drejtime :
  1) Prodhimtaria Bimore
  2) Mjekësi  Veterinare

  Nga dt. 30.11.2012 deri  me dt. 04.12.2012 bëhet fotografimi  në këto drejtime :
  3) Agroekonomi
  4) Menaxhimi i Biznesit në Zootekni
  Vërteje:
  Kopjen e fletëpageses të semestrit dhe letërnjoftimi me pas me vete.


  Zyrtari i IT-së

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
23 4 5678
9 101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345