Njoftim për studentët e vitit te parë të vitit akademik 2011/12

  Njoftojmë te gjith studentët e vitit të parë dhe Profesoret që ligjerojnë ne semestrin e parë se me datë 20.03.2012 në ora 09:00 do të filloj fotografimi për ID kartela dhe data e fotografimit mbaron më 25.03.2012.
  Fotografimi do të behet te zyrja e TI-së (Teknologjisë Informative) nr.8 në Dekanat, sipas këtij orari nga ora :  09:00 - 12:00 dhe 13:00 – 16:00.

  Fotografimi është i obligueshem dhe në rast mos fotografimi nuk mund të hyni në provime.

  Fotografimi i studentëve do të bëhet sipas drejtimëve në data të caktuara me poshtë :

  Prodhimi Bimor  -   20.03.2012
  Agroekonomi   -    21.03.2012
  Menaxhimi i Biznesit në Zootekni  -  22.03.2012
  Mjekësi Veterunare  -  23.03.2012
   


Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
23 4 5678
9 101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345