Njoftim për orarin e mbajtjes se provimeve të Hënën dt. 29.01.2018

    Njoftohen Profesorët dhe studentët se orari mbajtjes së  provimeve në Amfiteatër të Hënën dt.29.01.2018 do të  mbahen  prej orës  14:00.

    DekanatiArkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789