Njoftim për afatin e Shtatorit 2018/19 për paraqitje të provimeve

    Njoftohen studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se SEMS do të jetë i hapur për paraqitjen e provimeve në afatin e Shtatorit 2018/2019, prej datës 19 Korrik 2019 deri më 23 Gusht 2019.

    Afati i provimeve në nivelin baçelor dhe në atë master, për vitin e fundit të studimit, organizohet gjatë periudhës 26 Gusht - 16 Shtator 2019.
     
    I.Të drejtën e paraqitjes së provimeve e kanë studentët të cilët  kanë të regjistruar semestrin Veror për vitin akademik 2018/2019.

    II. Në këtë afat  nuk është i kufizuar numri i paraqitjes së provimeve.


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
301 23 456
78910 111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910