Njoftim- Mjekësia Veterinare

  Lista e provimeve te Qershorit

  Provimet sipas sistemit me indeks dhe te drejtimit Prodhim bimor me SEMS; Mikrobiologji

  - Viti i II-te studimeve: Bcs. Lavertari – Perimtari (shifra e lendes 027): Shoqerimi i dobishem i bimeve dhe mikroorganizmave,
  - Viti i II-te studimeve: Bcs. Pemetari – Vreshtari (shifra e lendes 027): Shoqerimi i dobishem i bimeve dhe mikroorganizmave,
  - Viti i II-te studimeve: Bcs. Mbrojtje e bimeve (shifra e lendes 027): Shoqerimi i dobishem i bimeve dhe mikroorganizmave,
  - Viti i I – re i studimeve: Bcs. Prodhim bimor (shifra e lendes 911): Mikrobiologjia

  dhe ata te drejtimit Prodhim bimor me SEMS; Mikrobiologji

  Provimi do te mbahet (me shkrim) me date: 22/06/2015, ne amfiteater duke filluar nga ora 11:00.

  Provimi ne lenden: Mikrobiologji e veqante (Mjekesi Veterinare) - do te mbahet me date 24/06/2015, ne sallen nr. 23 duke filluar nga ora 11:00.

  Profesori i lendes: Driton Sylejmani, Prof.ass.dr.Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
24252627 28291
2345678