Njoftim

    Njoftim  Njoftohen të gjithë të interesuarit se me datë 09.06.2014 me fillim në ora 10:00 në Amfiteatrin e Fakultetit te Bujqësisë dhe Veterinarisë do të organizohet seminari për:

    Protokollet e Mirëqenies së kafshëve për lopët qumështore në Kosovë dhe Maqedoni.
Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 234 5
67 89 101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789