NJOFTIM

    Provimi ne lenden Statistike dhe Bazat e Biometrisë do te organizohet me 22 Prill 2021 me fillim ne ora 15:00.


    Provimi ne lenden ANALIZA E HULUMTIMEVE NE EKONOMI DHE METODAT E QASJES KUALITATIVE NE SHKENCAT SHOQERORE, do te mbahet me 22 Prill 2021 me fillim ne ora 15:00.

    Prof. Mujë Gjonbalaj


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
262728293012
34 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456