Njoftim

  Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë te
  të gjitha drejtimeve, se pjesa praktike e provimit nga lënda e Botanikës
  mbahet të premten me datën 13.09.2019 nga ora 12:00 ndërsa pjesa
  teorike për të gjitha drejtimet mbahet me datën 19.09.2018 nga ora 10:00  Gjithë të mirat:
  Prof. Dr. Fadil Millaku


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
303112345
67 89101112
13141516171819
20 2122 23242526
272829303112
3456789