Njoftim

  Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë te
  të gjitha drejtimeve, se pjesa praktike e provimit nga lënda e Botanikës
  mbahet të premten me datën 13.09.2019 nga ora 12:00 ndërsa pjesa
  teorike për të gjitha drejtimet mbahet me datën 19.09.2018 nga ora 10:00  Gjithë të mirat:
  Prof. Dr. Fadil Millaku


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 27 282930311
2 3 4 5 678
910 11 12 131415
16 171819202122
23242526272829
30123456