Njoftim

    Provimi i në lëndën e STATISTIKËS dhe BAZAT E BIOMETRISË do të organizohet me datë: 28 Qershor me fillim në ora 9:00.
    Prof.dr.Mujë Gjonbalaj
    Dr.Iliriana Miftari


Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
23 4 5678
9 101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345