Njoftim

    Njoftohen studentët se provimet nga lëndët e Informatikës zhvendosen nga data 27.04.2019 në datën 30.04.2019 dhe fillojnë prej orës 12.

    Arsimtari i lëndës
    Bashkim BaxhakuArkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
301 23 456
78910 111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910