Njoftim

  Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë te
  të gjitha drejtimeve, se pjesa praktike e provimit nga lënda e Botanikës
  mbahet me datën 18.04.2019 nga ora 16:30 ndërsa pjesa teorike për të
  gjitha drejtimet mbahet me datën 20.04.2019 nga ora 10:00.

  Gjithë të mirat:
  Prof. Dr. Fadil Millaku


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
1 234 567
891011 121314
15161718 192021
22232425262728
2930311234