Njoftim

    Të nderuar,

    Instituti Akademik Ndërkombëtar (IAI) njofton se Konferenca Akademike Ndërkombëtare do të mbahet të hënën më 20 Maj 2019 në Fakultetin Filologjik "Blazhe Koneski", Ss. Universiteti Kiril dhe Metodij në Shkup.

    Konferenca e IAI ofron një platformë për akademikë, hulumtues dhe student të doktoratës për të kontribuar me dokumentet e tyre në tema që lidhen me arsimin, shkencat humane dhe shoqërore, biznesin dhe ekonominë.

    Data të rëndësishme:

    ·         Konferenca do të zhvillohet më 20 Maj 2019

    ·         Afati i dorëzimit për Abstrakt 10 Maj 2019

    ·         Afati i dorëzimit për dokumentin përfundimtar që dëshironi të përfshihet në procedurat e konferencës deri më 1 shtator 2019.


    Për më shumë informata rreth tarfiave të rexhistrimit, kategorizimit të tyre dhe detaje tjera rreth konferencës ju lutem shihni linkun e mëposhtëm.

    https://ia-institute.com/portfolio/international-academic-conferences-skopje-20-may-2019/


    Suksese,

    Zyra për Kërkime dhe Projekte të Sponzorizuara


Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
23 4 5678
9 101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345