Njoftim

    Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë te të gjitha drejtimeve, se pjesa praktike e provimit nga lënda e Botanikës mbahet të Ejtën  me datën 22.11.2018 nga ora 12:00 ndërsa pjesa teorike për të gjitha drejtimet mbahet me datën 01.12.2018 nga ora 10:00 e Shtunë.
    Gjithë të mirat:
    Prof. Dr. Fadil Millaku


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
303112345
67 89101112
13141516171819
20 2122 23242526
272829303112
3456789