Njoftim

    Njoftohen të gjithë Profesorët dhe Studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë që me datën 17.10.2018 (E Mërkure) në ora 10:00, të marrin pjesë në Sesionin Informues të Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural dhe Programit AGRO të USAID-it. Qëllimi i këtij Sesioni Informues është që të njoftohen studentët rreth programit të granteve për Pemët e Imta dhe Bimët Mjekuese dhe Aromatike. Sesioni informues do të mbahet në Amfiteatrin e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë në Prishtinë.


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678