Njoftim

    Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë, se provimi nga lënda e Bazat e Kimisë ushqimore (TUB) mbahet të mërkurën me 04.07.2018 në ora 13:00.

    Profesoresha e lëndës
    Dr.sc. Arleta Rifati, Prof. asoc.Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
252627 28 29301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345