Njoftim

    Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë te të gjitha drejtimeve, se pjesa praktike e provimit nga lënda e Botanikës mbahet të premten me datën 29.06.2018 nga ora 16:00 ndërsa pjesa teorike për të gjitha drejtimet mbahet me datën 03.07.2018 nga ora 10:00 .

    Gjithë të mirat:
    Prof. Dr. Fadil Millaku


Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
262728293012
345 6789
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456