Njoftim

    Njoftohen studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë  se provimet do te mbahen sipas orarit të shpallur në Ueb Faqe  .

    Për lejimin aktual të paraqitjes së provimit të dytë në Afatin e Prillit 2018 do të njoftoheni në javën ardhshme pasi ta marrim vendimin zyrtar nga Rektorati.Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
262728293012
345 6789
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456