Njoftim

    Njoftohen studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë  se provimet do te mbahen sipas orarit të shpallur në Ueb Faqe  .

    Për lejimin aktual të paraqitjes së provimit të dytë në Afatin e Prillit 2018 do të njoftoheni në javën ardhshme pasi ta marrim vendimin zyrtar nga Rektorati.Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
252627 28 29301
2345678
9101112131415
16 171819202122
23242526272829
303112345