Njoftim

    Njoftohën të gjithë studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë te të gjitha drejtimeve, se pjesa praktike e provimit nga lënda e Botanikës mbahet të shtunën me datën 21.04.2018 nga ora 8:00 ndërsa pjesa teorike mbahët me datën 28.04.2018 nga ora 8:00 .

    Gjithë të mirat:

    Prof. Dr. Fadil Millaku


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
2425 26272829 30
12 3 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234